200SX Hellas Club
ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Logo_310

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους 200SX

www.200sx.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
200SX Hellas Club
ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Logo_310

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους 200SX

www.200sx.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
200SX Hellas Club
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The first Official Site For S-Chassis Oweners in Hellas
 
www.200SX.grΦόρουμLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή

 

 ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΚυρ 9 Φεβ 2014 - 8:24

Γειά σας παιδία, με λενε Αλέξανδρο και είμαι καινούριος στο forum. Χρειάζομαι τη βοήθειά σας.
Θέλω να επισκευάσω το Νissan 200sx του πατέρα μου.
Είμαι 19 χρονών και μεγάλωσα μέσα στο αυτοκίνητο. Τα τελευταία τέσσερα χρόνια ο πατέρας μου το έχει εγκαταλείψει σε ένα χωράφι και το αυτοκίνητο έχει πάθει διάφορες ζημιές τις οποίες θα περιγράψω παρακάτω.
Λοιπόν η μηχανή ακούγεται καλά όταν γυρνάς τη μίζα αλλά έχει χαλάσει η αντλία της βενζίνης οπότε χρειάζομαι μία σίγουρα. Έχει σκάσει το ταμπλό από τον ήλιο (έχει τέσσερις ρωγμές), οι ταπετσαρίες στις πόρτες είναι επίσης διαλυμένες από τον ήλιο και τα καθίσματα έχουν χαλάσει, μάλιστα το κάθισμα του οδηγού έχει σπάσει από κάτω. Προσπάθησαν να το κλέψουν και έσπασαν τα πλαστικά γύρω από το τιμόνι καθώς και την κλειδαριά που έμπαινε το κλειδί για να βάλουμε μπροστά το αυτοκίνητο. Έκλεψαν το ράδιο και έχουν σπάσει το πλαστικό στο σημείο αυτό και πήρανε και τον τεμπέλη.
Ρε παίδες, σας παρακαλώ καθοδηγείστε με στο που θα βρω ανταλλακτικά και αν κάποιος έχει κάτι από αυτά που προανέφερα ας επικοινωνήσει μαζί μου. Πονάει η καρδιά μου να το βλέπω σε αυτή την κατάσταση!! Αν κάποιος είναι πολύ πεπειραμένος και μπορεί να κάνει μια εκτίμηση πόσο περίπου θα κοστίσει η επισκευή θα με βοηθήσει πολύ για να ξέρω αν μπορώ να ελπίζω δεδομένου του πολύ χαμηλού μου μπάτζετ.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια! Να είστε καλά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
project_S13

project_S13


Αριθμός μηνυμάτων : 687
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΚυρ 9 Φεβ 2014 - 9:42

Γεια σου Αλέξανδρε και απο εδώ..και καλως ήρθες στο club..δε κοιταξα για την αντλια σημερα δεν ειχα χρονο θα σου πω πιστευω αυριο..λοιπον το ταμπλο να υπολογιζεις γυρω στα 100-120 ευρω αλλα θα δυσκολευτεις να βρεις..οι ταπετσαρίες παίζουν όχι πανω απο 100αρικο και οι δυο..τα καθίσματα μόνο τα μπροστά θα τα βρεις συνηθως στα 50-120 ευρω ανάλογα το πόσο γρήγορα θέλει ο αλλος να τα ξεφορτωθει..κλειδαριά δε γνωρίζω..τα πλαστικα στο τιμονι 10-20 ευρω μαξιμουμ ..πλαστικο γυρω απο το ράδιο 20-40 αναλογα ή 120 καινουργιο στην νισσαν αν θυμαμαι καλα..τεμπέλης 20-40 αναλογα και πάλι..ανταλακτικά γενικα θα βρεις φυσικα εδω στο club,στο car.gr και ψάξιμο γενικα..υπαρχουν ιδιωτες ή μαντραδες που ανα καιρους φέρνουν αυτοκίνητα απο γερμανια κτλ για ανταλακτικα..η nissan βαράει σε τιμές γενικα..επίσης το ιντερνετ είναι μια πολυ καλη λυση κυρίως για μικρου ογκου ανταλακτικα γιατι τα μεγαλα κοστιζουν σε μεταφορικα..υποψην εκτος Ε.Ε. εχει και τελωνειο..απο αυτα που ζητάς θα τσεκάρω να δω τι έχω..αν θυμαμαι καλα έχω πλαστικα στο τιμονι,τεμπέλη(?)πιθανον αντλια..τώρα απο κει και πέρα το αμάξι εφόσον είναι καλό μηχανικά θα χρειαστεί ενα μεγαλο σερβις κομπλέ το οποιο σε μηχανικο με ανταλακτικα θα σου κοστισει κανα 500αρι..αν το φτιάχνεις μόνος σου γλιτώνεις έξοδα..(λάδια γυρω στα 40-50,μπουζί κανα 80αρι φιλτρα λαδιου βενζίνης κτλ κανα 20αρι,ιμαντες νομιζω 120,τακάκια κανα 60αρι,υγρά φρένων 15-25,παραφλού 10)..ελπίζω να βοήθησα και ότι χρειαστείς εδώ ρωτας στο κλαμπ όλο και καποιος θα σε βοηθησει και θα ξέρει σχετικά με αυτό που ζητάς..επίσης οι τιμές ειναι ενδεικτικες κατα δικιά μου εκτίμηση..μπορεί να διαφέρουν πάνω κάτω..  :P 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΚυρ 9 Φεβ 2014 - 23:43

Λεωνίδα σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθεια σου! Όταν κοιτάξεις τι από αυτά έχεις στείλε μου ένα μήνυμα στο fb να δούμε τι μπορώ να πάρω. σε γενικές γραμμές και ειδικά το εσωτερικό θα το φτιάξω μόνος μου, εκτός από την τοποθέτηση του ταμπλό, αν βρω. Στα μηχανικά του δυστυχώς δεν έχω την παραμικρή γνώση για να επέμβω οπότε εκεί θα μου φύγουν λεφτά. Το κακό είναι ότι το μπάτζετ μου μετά βίας φτάνει τα 400 ευρώ οπότε ότι χρειαστεί από σέρβις το αυτοκίνητο πρέπει να περιμένει μέχρι το καλοκαίρι που ελπίζω ότι θα βρω δουλειά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aga

aga


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Τόπος : αθηνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 2:39

αυτα που λες ειναι πταισματα. οι πραγματικες ζημιες εχουν προκληθει απο την ακινησια... και θα κανουν την εμφανιση τους οταν θα αρχισεις να το κυκλοφορεις. παρατημενο σε χωραφι, παιζει να χει σαπισει το αμαξι ολο απο κατω....ειναι επιρρεπη σε σκουρια αυτα τα αμαξια.

τωρα, μην ασχολεισαι με πραγματα που δεν ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ. ταμπλω ταπετσαριες και τα λοιπα. το αμαξι υστερα απο τοση ακινησια θα θελει γενικο σερβις. ιμαντες , λαδια, φιλτρα, βαλβολινες, μπορει σερβις μιζα, δυναμο, αντλια οπως ειπες, μπουζι...αυτα ειναι αρκετα λεφτα απο μονα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 2:54

Οπό ρε φίλε με άγχωσες τώρα... λες να γίνει τέτοια μαλακία?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aga

aga


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Τόπος : αθηνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 3:04

μολις το κυκλοφορησεις πηγαινε σ ενα φαναρτζη για ψαξιμο. μεσα στις πορτες, γυρω απο το παρμπριζ, κατω απ τη μπαταρια τα βλεπεις μονος σου. για τα υπολοιπα πηγαινε σε καποιον επαγγελματια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 3:40

ook. ελπιζω να μην εχει προβλημ... γιατι αλλιως τζαμπα ασχολουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aga

aga


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Τόπος : αθηνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 4:06

υπερβολες. εχουμε βγαλει εμεις αμαξια απ τον ταφο, σε λιγη σκουρια θα κολωσεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 8:30

οχι κολωνω στο οτι εχω ενα μπατζετ τεσερρα κατοσταρικα... δεν με κολωνει η σκουρια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aga

aga


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Τόπος : αθηνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 9:23

μπατζετ 4 κατοσταρικα για να το βγαλεις στο δρομο χωρις να σκοτωθεις? παλευεται. παντως επειδη και το δικο μου απο ακινησια ητανε, θα αρχισει να σου βγαζει το ενα μετα το αλλο. ξεραμενα σωληνακια νερου, κολαρα, κολλημενες δαγκανες, το ενα το αλλο. αμα θες να το κανεις αμαξι, θα σου φυγουν αρκετα λεφτα. και πανω απ ολα ,θα πρεπει να οδηγας ΚΟΤΑ μεχρι να τα φτιαξεις ολα... μη φανταστεις οτι θα το βγαλεις για touge drift battle Κτλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 10:45

οταν λες πολλα λεφτα ποσα υπολογιζεις? δεν το θελω για αγωνες και drift ρε. το θελώ για απλη χρηση. δεν ξερω ακομα να κανω κολπα.... ελπιζω με το 200αρι να μαθω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
project_S13

project_S13


Αριθμός μηνυμάτων : 687
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 12:40

Bάλτο μπροστά πρώτα και μετα θα δεις(την αντλία έψαξα δε την βρήκα..ισως την έχω αλλου όμως με την πρωτη ευκαιρια θα κοιταξω)..4 χρονια δε τα λες πολλα δε τα λες και λίγα..σκουριά αν δεν έχει θάλασσα κοντά και αν δεν εμπαζε νερα δε θα εχει κατι σοβαρο..εφοσον το αμαξι ηταν απο πριν σε καλη κατασταση φυσικα..περα απο αυτα που σου είπε ο aga,τσεκαρε πορτπαγκαζ και μοκετα μπροστα στα ποδια οδηγου συνοδηγου μετα απο βροχη αν θα είναι μούσκεμα..τσέκαρε μηχανοστασιο αν εχει σκασει καπου το χρωμα..κυρίως σε γωνίες..κοιταξε το απο κάτω αν βλέπεις στα δοκάρια οτιδήποτε και το ντεπόζιτο πίσω εκει τριγύρω..τσέκαρε κολάρα/καλωδια στο μηχανοστασιο μην τα έχουνε φαει τα ποντίκια(εχει γινει και αυτο!!!)..κανονικα για να γινει αμαξι το 200αρι θελει πληρες σερβις μηχανης,συνεμπλοκ,αλλαγη αναρτησης,σερβις δαγκανες,βαλβολινες διαφορικου,σασμαν,πιθανον καποιες κοντρες κτλ κτλ..κοινως πολλα που το μπατζετ σου δε φτανει..αλλα θα είναι ολοσωστο το αμαξι..γιαυτο ξεκινας σιγα σιγα..του κανεις ενα σερβις μηχανης,τσεκαρεις σε καποιον μηχανικο φρενα,αναρτηση,κρεμαγιερα,διαφορικο οτι ειναι σε σχετικα καλη κατασταση τουτεστιν δε θα σκοτωθεις..και μετα ψαχνεις για ολα τα υπολοιπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aga

aga


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Τόπος : αθηνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 13:39

οταν λεω πολλα λεφτα... το δικο μου μπορεις να το δεις στο σχετικο thread. μοτερ δεν εχω πειραξει, και ακομα εχω πολυ δρομο για να το τελειωσω, και εχει ξεπερασει τα 13.000 μαζι με την αγορα...και με πολυ προσωπικη δουλεια, και φιλων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
project_S13

project_S13


Αριθμός μηνυμάτων : 687
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 13:57

ρε συ μην το απογοητευεις το παιδι..πρωτον αυτος δεν έχει αγορά..επειτα αυτα τα αμαξια δε σταματας ποτε να ρίχνεις χρήμα είτε έχεις δώσει 5000ευρω είτε 60000ευρω..το θέμα είναι που θες να το φτάσεις,τι χρήση κτλ..να κυκλοφορήσει θέλει το παιδι οχι να το κάνει καινούργιο(τουλάχιστον για αρχη)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aga

aga


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Τόπος : αθηνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤρι 11 Φεβ 2014 - 22:52

:bounce: εγω θελω να το κανω καινουριο!  :tongue: 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤετ 12 Φεβ 2014 - 0:31

παιδες εγω σκεφτομαι αμα παρει μπροστα, να το περασω εναν ελεγχο κτεο για να μου πουν τι παιζει με φρενα αναρτησεις ζυγοσταθμισεις ευθυγραμμίσεις και ο,τι άλλο μπορεί να προκαλέσει προβλημα στο δρομο και απο εκει και περα, ενα γενικο σερβις στη μηχανη, εναν ελεγχο σε φαναρτζη και ο,τι αλλο ζητησει σιγα σιγα.... τι λετε θα βγει ετσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aga

aga


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Τόπος : αθηνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤετ 12 Φεβ 2014 - 1:30

πρωτα θα κοιταξεις τα βασικα.

1. φρενα!
2. ψυξη - λιπανση
3. λαστιχα-ευθυγραμμιση

ριξε ενα αδειασμα στο ψυγειο και βαλε καινουριο παραφλου, τσεκαρε ολα τα κολαρα και τα σωληνακια γιατι το καλοκαιρι ερχεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤετ 12 Φεβ 2014 - 3:59

φιλε aga sorry αλλα ειμαι οταν λέμε εντελως ασχετος εννοούμε εντελως ασχετος. φρενα κομπλε το καταλαβαίνω, ψύξη - λύπανση του κινητηρα το καταλαβαινω, λαστιχα ευθυγραμμιση επισης καταλαβαινω, σωληνάκια κομπλε, και αυτο το καταλαβαινω. τα κολαρα τι ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤετ 12 Φεβ 2014 - 4:00

aga εχω την εντυπωση οτι σε λενε και εσενα Αλεξανδρο. σωστα την εχω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
project_S13

project_S13


Αριθμός μηνυμάτων : 687
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤετ 12 Φεβ 2014 - 5:21

alex95 έγραψε:
παιδες εγω σκεφτομαι αμα παρει μπροστα, να το περασω εναν ελεγχο κτεο για να μου πουν τι παιζει με φρενα αναρτησεις ζυγοσταθμισεις ευθυγραμμίσεις και ο,τι άλλο μπορεί να προκαλέσει προβλημα στο δρομο και απο εκει και περα, ενα γενικο σερβις στη μηχανη, εναν ελεγχο σε φαναρτζη και ο,τι αλλο ζητησει σιγα σιγα.... τι λετε θα βγει ετσι?
εγώ το θεωρώ μια καλή λύση για αρχη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤετ 12 Φεβ 2014 - 5:25

ρε λεω, και εγω ετσι πιστευω. στο κτεο σου κανουν τεχνικο ελεγχο σε οτιδηποτε μπορει να δημηουργησει προβλημα στον ελεγχο του αυτοκινητου οταν οδηγεις... αν υπαρχει κατι που πρεπει να φτιαχτει θα το δουν εκει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aga

aga


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Τόπος : αθηνα

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤετ 12 Φεβ 2014 - 5:27

alex95 έγραψε:
aga εχω την εντυπωση οτι σε λενε και εσενα Αλεξανδρο. σωστα την εχω?

Σωστα. τα κολαρα ειναι οι μεγαλοι λαστιχενιοι σωληνες. του ψυγειου στην συγκεκριμενη περιπτωση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex95




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2014
Τόπος : nafplio

ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!   ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!! EmptyΤετ 12 Φεβ 2014 - 5:49

Σωστα. τα κολαρα ειναι οι μεγαλοι λαστιχενιοι σωληνες. του ψυγειου στην συγκεκριμενη περιπτωση...


Αχα, οκ. Ρε παιδιά ευχιριστώ πολύ για τη βοήθεια.!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΠΙΣΚΕΥΗ NISSAN 200SX. Plz Help!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Επισκευη ταμπλο 200SX
» nissan 200sx s13
» Nissan 200sx s14 Πατάκια
» Nissan 200sx RPS13
» Nissan 200sx s14 Racing Edition το δικο μου τερατακι!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
200SX Hellas Club :: 200sx Forum :: Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων-
Μετάβαση σε: