200SX Hellas Club
Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; Logo_310

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους 200SX

www.200sx.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
200SX Hellas Club
Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; Logo_310

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους 200SX

www.200sx.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
200SX Hellas Club
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The first Official Site For S-Chassis Oweners in Hellas
 
www.200SX.grΦόρουμLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή

 

 Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει;

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Verone
Admin
Verone


Αριθμός μηνυμάτων : 1301
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2013
Τόπος : Athens

Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει;   Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; EmptyΔευ 11 Νοε 2013 - 16:01

Πείτε μερικά λόγια για την ανάρτηση που φοράτε τώρα και για τις εμπειρίες σας με παλιότερες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.DriftWorks.gr
alexisgsxr

alexisgsxr


Αριθμός μηνυμάτων : 198
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2013
Τόπος : xolargos

Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει;   Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; EmptyΔευ 11 Νοε 2013 - 23:40

D2 φοραω οποτε η εμπειρια μου ειναι περιορισμενη σε αυτην...
για τα λεφτα της ειναι μια τιμια αναρτηση.σε πιστα αλλα και στο δρομο κανει την δουλεια της αλλαζοντας τις ρυθμισεις οπως βολευει την καθε στιγμη σε 2 λεπτα(το καλο που εχουν ολες αυτου του τυπου αναρτησεις).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
project_S13

project_S13


Αριθμός μηνυμάτων : 687
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει;   Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; EmptyΤρι 12 Νοε 2013 - 3:12

hsd ειχα και hsd θα ξαναπάρω..δεν εχω εμπειρια απο αλλη coilover αλλα δεν ηθελα και τπτ παραπανω απο αυτα που μου προσφερε η hsd..απλα η monopro(7-5) πιστευω για ελληνικο κατσικοδρομο ειναι αρκετα σκληρη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gogosx

gogosx


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2014
Τόπος : φλωρινα

Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει;   Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; EmptyΤετ 15 Ιαν 2014 - 7:31

tein superstreet με ρυθμιζομενα top mount.εχω φορεσει και kayaba excel g με eibach ελατηρια αλλα ηταν πολυ μαλακες για σπορ κουπε αυτοκινητο.η tein ειναι πολυ καλη και μαλιστα στην μαλακη της ρυθμιση ειναι και ανετη.την εχω συνδιασει με 4 μπαρες και ενισχυμενες ζανφορ και παρολα αυτα ειναι ανετη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
M1tsos




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 17/12/2013
Τόπος : κομοτηνη

Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει;   Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει; EmptyΚυρ 15 Ιουν 2014 - 16:12

κονι ειχα εχω δοκιμασει και dayama kai tein superstreet και εχω hsd Cs1 me 9 kg μπροστα 7 kg πισω

καλητερη αποκριση απο ολες τις αναρτισεις εχω και καλητερο περπατημα επισεις το 9-7 που καποιοι το θεωρειτε σκληρο ειναι μια χαρα σε σχεση με τις κονι που ειχα στην αρχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι ανάρτηση έχετε δοκιμάσει;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
200SX Hellas Club :: Τεχνικά Θέματα :: Ανάρτηση-
Μετάβαση σε: